logo

Şimdi Ücretsiz Katıl

Oturum Aç Kayıt Ol

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bisenol hizmetini kullandığınız için teşekkür ederiz!

Hizmetimizi (aşağıda tanımlandığı gibi) farklı ülkelerde sunduğumuzu (bu ülkelerin listesini web sitemizde görebilirsiniz) ve bu nedenle profilinizde yer alan bilgilerin tüm üyelerimiz tarafından görülebileceğini unutmayın. Ayrıca sadece kendi ülkenizde değil, bu ülkelerin herhangi birinde bir eş arayabilirsiniz.

Bu gizlilik politikası, hangi kişisel verilerin uygunluğunu topladığını, bu verileri nasıl kullandığımızı ve kişisel verilerinizle ilgili bir bisenol web sitesi kullanıcısı olarak hangi haklara sahip olduğunuzu açıklar. Kişisel verilerinizin denetleyicisi Bisenol A.Ş. Velimeşe OSB Mah. 121. Sok. No:7, 59880 Ergene/Tekirdağ (bundan böyle “bisenol”, “biz”, “bizim”, olarak anılacaktır.)

Kayıt süreci ve Temel Üyeliğin Sonuçlandırılması

Bisenol hizmetine kaydolmak için (“Temel Üyelik” in sonucu), bize kaydının tamamlanamayacağı kişisel verileri vermeniz gerekecektir. Aşağıdaki veriler zorunludur:

Aranan eşin cinsiyeti ve kendi cinsiyetiniz

E-POSTA

Parola

bisenol’un Hizmetine belirttiğiniz e-posta adresi ve şifreyle (erişim verileriniz) erişebilirsiniz.

Hizmetimiz, profil bilgilerinizi (“profil”) ve uyumluluk puanlarınızı diğer bisenol kullanıcılarına sağlayarak çalışır. Hizmetimizden tam olarak yararlanmak ve bisenol profilinizi oluşturmak için bizden sizinle ilgili kişisel verileri sağlamanızı isteyeceğiz. Bu, kişisel değerleriniz ve tercihleriniz, görünümünüz ve kişilik profilinizin oluşturulmasıyla ilgili ve size olası ortakları (“eşleşmeler”) önerebilmemiz için ilgili diğer özellikleri de içerebilir. Profilinizi tasarlarken, bize metin ve fotoğraflar da dahil olmak üzere kendiniz hakkında bilgi vermeniz gerekir. Ek olarak, bisenol testine (“uyumluluk testi”) yanıt verirken sizinle ilgili bilgi de toplayacağız ve bu bilgileri bisenol kişilik değerlendirmenizi (“kişilik profili”) otomatik olarak oluşturmak için kullanacağız. Uyumluluk puanlarınız dahil olmak üzere kişilik profilinizi profilinizde okuyabilmenize rağmen, kişilik profilinizin diğer bisenol üyeleri tarafından genel olarak görünmediğini lütfen unutmayın. Bunun yerine, profil bilgilerinize doğrudan erişecek üyeler yalnızca uyumluluk puanlarınıza erişebilir.

Kayıt işlemi sırasında bizden sizinle ilgili bilgi vermenizi istediğimizde, bu bilgilerin gizli tutulacağını ve diğer kullanıcılara sunulmayacağını açıklayacağız. Bisenol uyumluluk testine verdiğiniz yanıtların genellikle gizli tutulduğunu, ancak yanıtlarınızdan elde ettiğimiz uyumluluk puanlarının herkese açık hale getirileceğini lütfen unutmayın. Ayrıca, sınavdaki hobiler ve ilgi alanları için gönüllü olarak sağladığınız bilgiler profilinizdeki eşleşmeleriniz tarafından görülebilir, ancak profilinizdeki bu bilgileri istediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Bisenol profiliniz için veya bunun bir parçası olarak bize sağladığınız diğer tüm bilgiler Hizmetimizi kullanan diğer üyelere web sitemizde ve uygulamamızda herkes tarafından görülebilir,

Cinsel tercihlerinizle ilgili istenen bilgileri (yani hem tercih edilen cinsiyet hem de cinsiyet) veya bisenol uyumluluk testinin bir parçası olarak talep edilen diğer bilgileri bize vermezseniz, sizin için eşleşme öneremeyiz. Bize bu bilgileri vermek istemezseniz, Hizmetimizi kullanamazsınız.

Genel olarak, kayıt sırasında toplayacağımız veri türleri aşağıdaki gibidir:

Posta Kodu

İkamet Edilen Şehir

Doğum Tarihi

Ad Soyad

Çocuk Sayısı

Medeni Hali

Eğitim Seviyesi

Meslek

Gelir

Ayrıca, bize aşağıdaki gibi hassas bilgiler sağlamayı da seçebilirsiniz:

Din

Etnik Köken

Bize bu bilgileri vererek, bu bilgileri eşleşen amaçlar için sakladığımızı ve kullandığımızı kabul edersiniz. Bu bilgiler, platformumuzda bir eş ararken kullanabileceğiniz eşleşme tercihlerini ve arama kriterlerini daha da hassaslaştırmamıza olanak tanır. Bu bilgiler profilinizde açıklanacak ve bu nedenle profilinizi ziyaret eden eşleşmelere görünecektir. Ancak, bisenol Hizmetini kullanmak için bize bu bilgileri vermeniz gerekmediğini lütfen unutmayın. Profilinizdeki din, etnik köken alanlarındaki cevapları “belirtmemeyi tercih et” olarak değiştirebilirsiniz. Profilinize kendi fotoğraflarınızı da yükleyebilirsiniz.

Bisenol hizmetini kullanmak için bize cep telefonu numaranızı vermeniz gerekmez. Ancak, isterseniz, ek bir güvenlik önlemi (“SMS doğrulaması” olarak bilinir) için bize sağlayabilirsiniz. Bu işlevsellik tüm üyelerimiz tarafından kullanılabilir, ancak yalnızca bisenol Hizmetimize giriş yaptıktan sonra. Bu, profilinizi kullanmakta doğru kişi olduğunuzdan emin olmak için daha fazla kimlik kontrolü yapmamızı sağlayacaktır. Lütfen bu konuda daha fazla bilgi edinin.

Apple ile kayıt sırasında ("Apple Girişi")

Alternatif olarak, Apple Kimliğinizi kullanarak bisenol hizmetine katılmak için kaydolabilirsiniz. Bunu yapmayı seçerseniz, kayıt için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri doğrudan Apple Kimliğinizden alırız.

Apple giriş bilgilerini kullanarak Hizmetimize kaydolursanız, Apple'ın hakkınızda toplayacağı bilgilerin türü ve miktarı üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığını lütfen unutmayın. Apple'ın Hizmetimizi kullanımınızla ilgili sizinle ilgili bilgi toplamasını istemiyorsanız Apple giriş bilgilerini kullanmamalısın

Facebook üzerinden kayıt sırasında ("Facebook Girişi")

Alternatif olarak, Facebook hesabınızı kullanarak bisenol Hizmetine katılmak için kaydolabilirsiniz. Bunu yapmayı seçerseniz, kayıt için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri doğrudan Facebook hesabınızdan alırız.

Facebook girişini kullanarak Hizmetimize kaydolursanız, Facebook'un sizinle ilgili toplayacağı bilgilerin türü ve miktarı üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığını lütfen unutmayın. Facebook'un Hizmetimizi kullanımınızla ilgili sizinle ilgili bilgi toplamasını istemiyorsanız, Facebook giriş bilgilerini kullanmamalısınız.

FFacebook tarafından toplanan bilgi türleri ve Facebook'un bilgilerinizi nasıl kullanacağı, haklarınız ve verilerinizi koruma yeteneğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Facebook Gizlilik Politikası'na bakın: http: //www.facebook. com.tr /

Premium Üyeliğin Tamamlanmasıyla

Web sitesi üzerinden bisenol’un Premium ücretli özelliklerine (“Premium Üyelik) kaydolmaya karar verirseniz (yani Premium üye olmaya karar verirseniz), siparişiniz sırasında ödeme verilerinizi toplayacağız. Ancak, kredi kartı verilerinizin bizim tarafımızdan saklanmadığını, bunun yerine üçüncü taraf bir ödeme sağlayıcısı tarafından saklandığını lütfen unutmayın.

Üyelerle İletişim ve Müşteri Hizmetlerimiz

Diğer bisenol üyelerine veya bisenol müşteri hizmetlerine karşılık gelirseniz, bu bilgileri toplar ve saklarız. Hizmetimiz aracılığıyla üyeler arasında gönderilen mesajlarda bulunan tüm veriler şifrelenir.

Müşteri hizmetlerimize başvurursanız, lütfen aşağıdakilere dikkat edin: müşteri hizmetlerimizle iletişim kurarsanız:

(1) çevrimiçi iletişim formunu kullanarak: bu bilgiler Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) aktarım şifrelemesi yoluyla transit olarak korunacaktır.

(2) e-posta yoluyla: bu bilgiler yalnızca TLS aktarım şifrelemesi yoluyla transit olarak korunur, e-posta sağlayıcınız TLS aktarım şifrelemesini destekliyorsa.

Müşteri hizmetlerimizle e-posta yoluyla iletişim kurmamayı tercih ediyorsanız (örneğin, e-posta sağlayıcınızın TLS şifrelemesini desteklemediğinden veya e-postamızın içeriğinin şifreli olmadığından endişe duyduğunuzdan), lütfen posta veya faks yoluyla bisenol ile iletişime geçin. İletişim bilgilerimizi iletişim bölümünde bulabilirsiniz.

Bisenol Promosyon Amacıyla Hangi Bilgileri Toplar?

Ücretsiz üyeliğimize (“Temel Üyelik”) abone olduğunuzda, hoş geldiniz sayfasına e-posta adresinizi girmelisiniz. Kayıt işleminden vazgeçmezseniz, bisenol ‘un ücretsiz ve ücretli ürünleri hakkında promosyon e-postaları göndermek için bu e-posta adresini kullanacağız. E-posta sağlayıcınız “Aktarım Katmanı Güvenliği” (TLS) aktarım şifrelemesini desteklediği sürece, bu tanıtım e-postaları aktarım sırasında TLS aktarım şifrelemesi ile korunur.

“Bildirim seçenekleri” altındaki profilinizde, bisenol Hizmetinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için bisenol üyeliğiniz sırasında kişiselleştirilmiş maçlar ve rehberlik almayı da seçebilirsiniz. Bu amaçla e-posta adresinizi kullanmamıza istediğiniz zaman itiraz edebilirsiniz, ancak bunu yaparsanız artık bu önerileri ve yönlendirmeleri almayacaksınız.

Burada reklam amaçlı hangi çerezleri kullandığımızı öğrenebilirsiniz.