logo

Şimdi Ücretsiz Katıl

Oturum Aç Kayıt Ol

Kullanıcı Sözleşmesi

Aşağıdaki şartlar ve koşullar, ACCAS LTD.ŞTİ. Velimeşe OSB Mah. 121. Sok. No:7, 59880 Ergene/Tekirdağ ("bisenol ", "bize", "bizim") ve müşterileri ( "siz") mobil cihaz, mobil uygulama (uygulamamız) veya bilgisayar üzerinden bisenol Hizmetine (aşağıda tanımlanan) abone olduğunuzda ve kullandığınızda.

18 yaşın altındaysanız, Hizmeti kullanmanıza izin verilmez. Hizmeti yalnızca kişisel kullanımınız için kullanabilirsiniz - ticari kullanıma izin verilmez.

bisenol Hizmetine kaydolarak veya kullanarak, (i) bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları; ve (ii) Hizmet'in bir parçası olarak size sunulan ek özellikler, ürünler veya hizmetler (Premium Üyelik gibi) satın aldığınızda geçerli olan sözleşme şartları (topluca "Abonelik Koşulları").

Hizmetimizi farklı ülkelerde sunduğumuzu (bu ülkelerin listesini web sitemizde görebilirsiniz) ve bu nedenle profilinizde yer alan bilgilerin tüm bu ülkelerdeki üyelerimiz tarafından görülebileceğini kabul etmektesiniz. Ayrıca sadece kendi ülkenizde değil, bu ülkelerin herhangi birinde bir ortak arayabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanacağımızı da anlıyorsunuz (aşağıdaki 4. maddeye bakınız).

Tüm Abonelik Koşullarına bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, Hizmete kaydolamaz veya Hizmeti kullanamazsınız.


 

1. ABONELİĞİNİZİN AMACI

1.1 Bir hesaba kaydolduktan sonra, bisenol size, kayıtlı diğer biseno müşterilerini (üye olarak da bilinir) (“bisenol servis” veya “servis”) tanıyabileceğiniz çevrimiçi bir veritabanına erişim sağlayacaktır. ). bisenol Hizmetine yalnızca iOS ve Android cihazlardaki mobil uygulamalar (ancak gelecekte diğer işletim sistemleri kullanıma sunulabilir olsa da) veya İnternet üzerinden erişilebilir; ve Hizmet ücretsiz ve ücretli bazı hizmetler içerir.

1.2 Bisenol tarafından sağlanan çevrimiçi veritabanı, bisenol üyeleri hakkında, bu üyeler tarafından sağlanan fotoğrafları ve bilgileri içeren "profiller" içerir. Toplanan kişisel bilgi türleri ve bu bilgilerin gizlilik politikamızdaki diğer üyelere nasıl sunulduğu hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz (aşağıdaki Madde 4'e bakınız). Web sitemizde bisenol'un Hizmet sunduğu ülkeleri görebilirsiniz ve üyelerimizin faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki diğer üyeleri arayabilmeleri ve iletişim kurabilmeleri mümkündür.

1.3 Hizmetimizi kullanarak başka bir bisenol üyesiyle başarılı bir şekilde tanışacağınızı ve bir ilişki kuracağınızı ümit etsek de, Hizmet'i kullanımınızın evlilik veya uzun vadeli veya anlamlı herhangi bir taahhütle sonuçlanacağını garanti edemeyeceğimizi unutmayın. Hizmetimizle ilgili olarak düğün ajansı değiliz ve davranmıyoruz.


2. HİZMETE ERİŞİM VE ABONELİĞİNİZİN SONA ERMESİ

2.1 Bisenol Hizmetine erişmek ve kullanmak için kaydolmanız gerekir. Bunu yapmak için, bir e-posta adresi ve seçtiğiniz bir şifre girmeniz gerekecektir. Kaydolduktan sonra, size e-posta yoluyla otomatik olarak bir "profil kimliği" (bir takma ad) ve bir "hizmet şifresi" tahsis edilecektir.

2.2 Başarılı bir şekilde kaydolduktan sonra, ücretsiz Bu Servisi kullanımınız, bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarında belirtilen koşullara tabi olacaktır.

2.3 Bu aşamada, bisenol size bir ücrete tabi çeşitli hizmetler veya özellikler de sunacaktır. Bu tür hizmetleri veya özellikleri satın almak için kaydolmadan önce, örneğin, geçerli olduğunda, ne satın alacağınız hakkında daha fazla bilgi vereceğiz: hizmetlerin veya özelliklerin temel özellikleri, aboneliğinizin süresi (herhangi bir uzantı dahil) , aboneliğinizi, fiyatı ve tüm ödeme koşullarını nasıl sonlandıracağınız. Ücretli bir üyelik ("Premium Üyelik") seçerek üyeliğinizi yükseltmek istiyorsanız, "Satın Al" düğmesine basarak, seçtiğiniz Premium Üyeliği satın almak istediğinizi onayladığınızı kabul edersiniz.

2.4 bisenol Premium Üyeliği bisenol’un Apple iOS uygulaması aracılığıyla da satın alabilirsiniz. Bu durumda, Hizmetimizin sağlanmasından bisenol sorumludur. bisenol size Premium üye olarak Abonelik Koşullarınızla ilgili bir sipariş onayı verecektir. Bununla birlikte, aboneliğiniz, Apple tarafından oluşturulan ve üzerinde bisenol’un kontrolü olmayan teknik standartlara ve ilkelere tabi olarak Apple aracılığıyla sonuçlandırılır (ve iptal edilmeli veya sonlandırılmalıdır). Kural olarak, "Şimdi satın al" ı (veya karşılaştırılabilir bir onay kutusunu) tıkladığınızda Apple App Store üzerinden bir satın alma gerçekleşir ve gerektiğinde App Store için şifrenizi girer veya kimliğinize dokunursunuz. Apple ile sözleşmesel ilişkiniz, Apple'ın size siparişinizin e-posta onayını gönderdiği tarihte teyit edilecektir; ve Apple, Apple hesabınız üzerinden Premium Üyelik ücretlerini size fatura edecektir. Ayrıca App Store'da Apple ile sözleşme ilişkiniz hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız. İOS Uygulaması üzerinden Premium Üyelik satın alırsanız Otomatik uzatma işlemine tabi olan Premium Üyelik, Apple'ın şartlarına ve koşullarına uygun olarak Apple aboneliğinizi sonlandırmazsanız otomatik olarak uzatılacak olan sabit bir süre boyunca çalışır. Bu Genel Kullanım Koşulları'nın 5.2, 5.5 ve 11 (11.4 hariç) maddelerinin, Apple aracılığıyla Premium Üyelik satın aldığınız durumlarda geçerli olmayacağını lütfen unutmayın.

2.5 Uygulamamızı Apple veya Google'dan indirdiyseniz geçerli olacak şartlar için lütfen aşağıdaki 14. ve 15. maddelere de bakın. Lütfen dikkat: Uygulamamızı Apple App Store'dan indirdiyseniz, ikisi arasında mutabakata varılamayan herhangi bir fark varsa Apple'ın App Store Hizmet Şartları geçerli olacaktır.


3. ÜCRETSİZ VE ÜCRETLİ HİZMETLER

3.1 Bisenol Hizmetine kaydolmak ve ücretsiz üyeliğimizi almak ücretsizdir (“Temel Üyelik”). Kaydolduktan sonra, belirli psikolojik kriterlere (bisenol "uyumluluk testi") atıfta bulunularak yapılandırılmış bilimsel temelli bir anketi yanıtlamanız istenecektir. Uyumluluk testinin sonuçları ve kapsamlı istatistiksel karşılaştırmalı veriler, bireysel kişilik profilinizi otomatik olarak oluşturmak için bisenol tarafından kullanılır. Kişilik profiliniz daha sonra bisenol veritabanına dahil edilecektir. Veritabanımıza girdikten sonra, kişilik profiliniz, belirli istatistiki karşılaştırma verileri temelinde diğer bisenol üyelerinin profillerine göre otomatik olarak karşılaştırılır, bu da bisenol’un diğer üyelerimizle uyumluluğunuz hakkında sonuçlar çıkarmasını sağlar. Bu bilgileri kullanarak, bisenol, profilinizde çevrimiçi olarak ve e-postayla size ücretsiz iş ortağı önerileri ("eşleşmeler") gönderir; potansiyel profiliniz için çevrimiçi bir öneri listesine profilinizde erişmenizi sağlar. Bu bilgiler size, her biri üyenin kısa bir açıklamasını, uyumluluk puanınızı ve bulanık bir fotoğraf içeren diğer uyumlu üyelerin yoğun bir profili olarak sağlanacaktır. Temel bir üye olarak, bulanık olmayan eşleşme fotoğraflarını göremeyeceğinizi lütfen unutmayın. Yoğun maç profilini tıklayarak bu maçın detaylı profilini görebilirsiniz. Temel üye olarak, diğer üyelere istediğiniz kadar önceden tanımlanmış iletişim (örneğin bir gülümseme, vb.) Gönderebileceksiniz; ancak, yalnızca kişiselleştirilmiş mesaj gönderme ve okuma yeteneğine sahip olacaksınız.

3.2 Premium Üyelik satın alırsanız düzenli olarak bisenol’dan (hesabınızda) ve e-posta yoluyla güncellenmiş üyeler alacaksınız. Premium üyeliğinizden bu yana veritabanımıza eklenen yeni üyeleri dikkate almak için bu maçlar sürekli güncellenecektir. Premium üye olarak, maçlarınızın bulanık olmayan fotoğraflarını görüntüleyebileceksiniz. Premium üye olarak (sizinle iletişim kurmayı kabul etmeleri koşuluyla) diğer üyelerle iletişim kurabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Üyelerimizi korumak ve bu Kullanım Şartları ve Koşullarında daha ayrıntılı olarak belirtildiği şekilde Hizmetimizi güvence altına almak için gerektiğinde gönderebileceğiniz iletişim sayısını sınırlayabileceğimizi lütfen unutmayın. bisenol ayrıca her Premium üyeye bisenol uyumluluk testini (kişilik profiliniz) e-posta ile PDF dosyası olarak ayrıntılı bir kişilik değerlendirmesi sağlayacaktır. Temel üyelerin bu kişilik profilini ayrıca sipariş etme imkanı da vardır.

3.3 Yukarıda açıklandığı gibi, bisenol size web sitemizde görüntülenen bir ücrete tabi olacak ek hizmetler de sağlayabilir.

3.4 Hizmeti değiştirebiliriz: (i) ilgili yasalardaki ve düzenleyici gerekliliklerdeki değişiklikleri yansıtmak; veya (ii) örneğin bir güvenlik tehdidine yönelik küçük teknik düzeltmeler ve iyileştirmeler uygulamak (ancak bu değişiklikler Hizmet kullanımınızı etkilemeyecektir). Ayrıca, web sitemizde Hizmetimizin bir tanımını sunmamıza rağmen, Hizmetimizin temel özelliklerini zaman zaman değiştirebiliriz. Bununla birlikte, bunu yaparsak, sizi bilgilendiririz ve daha sonra değişiklikler yürürlüğe girmeden önce aboneliğinizi sonlandırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz (ve Premium Üyeliğe ilişkin olarak, ödediğiniz hizmetin bir kısmı için geri ödeme alırsınız. aboneliğinizin daha önce sona erdirilmesi nedeniyle alınmadı ancak alınmadı).

3.5 Unutmayın ki bisenol Hizmetini günde 24 saat, haftada yedi gün kullanıma sunmayı hedeflememize rağmen, Hizmetin% 100 oranında kullanılabileceğini garanti edemeyiz. Bakım ve yazılım güncellemelerinden kaynaklanan arıza süreleri ve bisenol’un kontrolü dışındaki teknik veya diğer sorunlar nedeniyle Hizmetin İnternet üzerinden kullanılamadığı süreler nedeniyle Hizmet kullanılabilirliğimiz azalabilir. bisenol Hizmetini tam olarak kullanabilmek için mobil cihazınızda veya bilgisayarınızda güncel (tarayıcı) teknolojiler kullanmanız gerekir (örn. Java betiğini, çerezleri, açılır pencereleri etkinleştirin). Daha eski bir işletim sistemi veya internet servis sağlayıcısı kullanıyorsanız, bisenol Hizmetine yalnızca sınırlı erişiminiz olduğunu görebilirsiniz.


4. KULLANIM (REKLAM AMAÇLI DAHİL), VERİLERİN AKTARIMI VE İLETİMİ

4.1 Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve gizlilik politikamızda veri koruma ile ilgili yükümlülüklerimizin neler olduğu hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz .


5. FESİH / UZATMA

5.1 Temel Üyeliğinizi istediğiniz zaman derhal yürürlükten kaldırabilirsiniz. Bunu yapmak için profilinizde aşağıdaki bölüme gitmelisiniz: “Veri ve Ayarlar”> “Profili yönet”> “Profil Durumu” ve “burada” bağlantısını etkinleştirin; kişisel şifrenizi girerek feshin onaylanması. Aksi takdirde size aşağıdaki hizmetleri sunmaya devam edeceğiz: (i) aboneliğinizi bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarına uygun olarak sonlandırmazsak; veya (ii) son girişinizi takip eden yirmi dört ay boyunca hesabınız etkin değildir.

5.2 Premium Üyeliğinizi sonlandırmak için bize şunları bildirmeniz gerekir: (1) web sitemize giriş yaparken, profilinizde: “Veri ve Ayarlar”> “Profili yönet”> “Aboneliği değiştir” veya (2) yazılı olarak aşağıda Madde 16'da verilen iletişim bilgilerini kullanarak aşağıdaki Madde 5.4 ve Madde 11'e tabi olarak, aboneliğinizin sonlandırılması kabul edilen minimum sürenin sonuna kadar geçerli olmayacaktır (ve bu nedenle, herhangi bir geri ödeme alma hakkınız olmayacaktır). Ancak, Premium Üyeliğinizin otomatik olarak uzatılmadığından emin olmak için (bununla ilgili olarak Madde 5.5'te daha fazla bilgi), o zaman geçerli olan abonelik sürenizin bitiminden önce aboneliğinizi sonlandırmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Kimliğinizi ve fesih isteğinizi doğrulamak için,
(1.) profilinizde kayıtlı olan e-posta adresi veya profil kimliğiniz ve
(2.) servis şifreniz.

Hizmetimize kaydolduğunuzda profil kimliğiniz ve hizmet şifreniz size atanır (bkz. Madde 2.1). Bunlara çevrimiçi profilinizden “Verilerim ve Ayarlarım”> “Profili Yönet” bölümünden istediğiniz zaman erişebilirsiniz.
Mevcut Premium Üyeliğinizi feshetmediyseniz, mevcut dönemin sona ermesinden yaklaşık 30 gün önce size bir e-posta bildirimi göndeririz. Bu e-posta bildirimi, (i) aboneliğinizin otomatik uzantısının iptali için gereken bildirim süresini ve (ii) planlanan otomatik uzantınızın süresini ve fiyatını hatırlatır. ”

5.3 Premium Üyeliğinizi sonlandırırsanız, bu otomatik olarak ücretsiz hesabınızın feshedilmesine neden olmaz. Temel Üyeliğinizi feshetmek istiyorsanız, lütfen Madde 5.1'de belirtilen prosedürü takip edin.

5.4 Madde 3.4'e tabi olarak, Premium Üyeliğinizi feshetmek istiyorsanız, Hizmet'te kabul etmediğiniz önemli bir değişiklikten bahsettiğimiz için aboneliğiniz, fesih bildirimini yazılı olarak aldıktan hemen sonra sona erecektir. Premium Üyeliğin sağlamadığımız herhangi bir kısmı için size geri ödeme yaparız. Premium Üyeliğiniz için Apple'a ödeme yaptıysanız, herhangi bir geri ödeme Apple'ın Madde 2.4'te açıklandığı gibi kendi şartlarına uygun olarak yapılacaktır.

5.5 Premium Üyeliğe kaydolursanız, ilk abonelik taahhüt döneminizden sonra (ve daha sonraki herhangi bir abonelik döneminden sonra), aboneliğinizi Madde 5.2'ye göre iptal etmek istediğinizi bize bildirmezseniz, aboneliğiniz otomatik olarak uzatılacaktır. İlk aboneliğinizin herhangi bir otomatik uzatma süresi, bu ilk Premium Üyelik için abone olduğunuzda kabul ettiğiniz ve o sırada aldığınız sipariş onayında size onaylanan dönem ve fiyat olacaktır. Orijinal abonelik döneminin herhangi bir uzatmasının ilk iki haftası içinde, bisenol uyumluluk testini tekrarlama seçeneğiniz olacaktır.

5.6 Madde 5.2 ve 5.5, Apple'dan iOS Uygulaması aracılığıyla satın alınan Premium Üyeliğin feshi için geçerli değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Madde 2.4'e bakınız. Apple ayrıca aboneliğinizi sonlandırmanız için ek mekanizmalar sağlayabilir. Apple'dan iOS Uygulaması aracılığıyla satın aldığınız bir Premium Üyeliği sonlandırmak için lütfen Apple'ın sonlandırma talimatlarına buradan ulaşabilirsiniz. Apple üzerinden Premium Üyeliğinizin otomatik uzantısını iptal etmezseniz, orijinal abonelik süresinin herhangi bir uzatmasının ilk iki haftası içinde uyumluluk uyumluluk sınavını tekrarlama seçeneğiniz de olacaktır.


6. UYUMLULUK YÜKÜMLÜLÜĞÜ

6.1 Kayıt sırasında ve uyumluluk uyumluluğu sınavını tamamlarken sağlanan bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, bisenol, sonuçlarınızın bisenol uyumluluk testine doğruluğundan veya kişilik değerlendirmenizin içeriği ve cevaplarınızın bir sonucu olarak bisenol tarafından yapılan maçlardan sorumlu olmayacaktır. Profilinizi veya kayıt bilgilerinizi güncellemeniz gerekiyorsa, bunu genellikle istediğiniz zaman profilinizden yapabilirsiniz; ancak, yalnızca Madde 16'daki ayrıntıları kullanarak bizimle iletişime geçerek güncellenebilecek bazı bilgiler vardır (ve o zaman bu size açık olacaktır).

6.2 bisenol sadece bisenol Hizmetinin teknik sunumundan sorumludur, yani Hizmetimizin sağlanması (Madde 3'te daha ayrıntılı olarak açıklandığı gibi) genellikle diğer üyelerle temas kurmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte, Hizmet sonucunda bir iş ortağını başarıyla güvenceye alabileceğinizi garanti edemeyiz.

6.3 Üyelerimizden Hizmeti nazik ve saygılı bir şekilde (ve bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları uyarınca) kullanmasını beklesek de, bisenol Hizmet aracılığıyla üyeleri tarafından sunulan kişisel bilgilerin kötüye kullanılmasından sorumlu değildir. Hizmetin üyeleri tarafından bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarına aykırı olan veya başka türlü yetkisiz veya yasalara aykırı olan diğer kullanımları için. bisenol ayrıca, üçüncü taraflara bu bilgileri verdiğiniz üçüncü tarafların (diğer üyeler veya üye olmayanlar) veri veya bilginin kötüye kullanılmasından da sorumlu değildir.

6.4 bisenol yüksek kaliteli bir hizmet sunmak için çok çalışsa da bisenol, Hizmet'in her zaman mükemmel performans göstereceğini garanti etmez ve Hizmetin her zaman kesintisiz, güvenli veya hatasız olmasını garanti edemez. Özellikle bisenol, bisenol’un kontrolü dışındaki eylemlerden veya olaylardan kaynaklanan bu tür kesintilere neden olan Hizmetin erişilebilirliğini etkileyen kesintilerden sorumlu değildir. Ayrıca, bisenol, kişisel bilgilerinizi korumak için uygun teknik ve organizasyonel güvenlik önlemlerini yürürlüğe koyacak olsa da, yasaların izin verdiği ölçüde, bisenol üçüncü tarafların kişisel verilerinize yetkisiz erişiminden (örneğin, bilgisayar korsanlarının kazanmasından dolayı) sorumlu olmayacaktır. 

6.5 Bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarında açıkça belirtilmedikçe, tüm beyanları, garantileri, koşulları ve şartları (yasa, açık ya da başka türlü açık veya zımni) yasaların izin verdiği ölçüde hariç tutarız. Bu Genel Kullanım Koşulları veya Hizmetimizi kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak makul bir şekilde öngörülemeyen kayıplar veya zararlar için sorumluluk kabul etmiyoruz.

6.6 Aşağıda Madde 10'da açıklandığı gibi, bu istisnalar, ikamet ettiğiniz ülkede hariç tutulamayan diğer zorunlu yasalara tabi olarak İngiliz yasalarına tabi olacak ve bu yasalara göre yorumlanacaktır. Bu feragatnamelerin ve istisnaların herhangi bir hükmünün kanuna aykırı, hükümsüz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olması halinde, bu hükmün kabul edilebilir sayılacağı ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyeceği kabul edilir.

6.7 Bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları'ndaki hiçbir şey, ihmalimiz veya sahtekarlığımızın yol açtığı kişisel yaralanma veya ölümle ilgili sorumluluğumuzu dışlamaz veya sınırlamaz. Ayrıca, bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları, yürürlükteki yasalar kapsamında sınırlandırmamıza veya hariç tutmamıza izin verilmeyen herhangi bir yükümlülüğü sınırlamaz veya dışlamaz.


7. MÜŞTERİNİN SORUMLULUĞU VE GÖREVLERİ

7.1 Bir Premium Üyeliğe kaydolduysanız, tüm ücretleri Abonelik Koşullarında belirtildiği şekilde veya ilgili abonelik kapsamında (ör. Satın aldıysanız Apple ile kararlaştırılan şartlara uygun olarak) ödenmesi gereken zaman dilimleri dahilinde 2.4 numaralı maddede belirtilen Apple üzerinden Premium Üyeliğiniz). Abonelik ücretinizi taksitle ödemeyi seçtiyseniz (çok parçalı ödeme) ve kararlaştırılan ücretleri art arda ikiden fazla taksit için ödeme planına göre ödemezseniz, bu ödeme yapılıncaya kadar size Hizmet vermeyebiliriz sağlanır ve ödenmemiş ücretlerinizi yasaların izin verdiği şekilde kurtarmak için adımlar atabiliriz.

7.2 Yukarıda belirtildiği gibi, kayıt sırasında sağladığınız içeriğin doğruluğundan ve profilinizde veya bisenol uyumluluk testinin bir parçası olarak kendiniz hakkında verdiğiniz tüm bilgilerden siz sorumlusunuz. Bize bu bilgileri sağlayarak, bilgilerin doğru ve doğru olduğunu kabul edersiniz.

7.3 Hizmeti kullanarak, bisenol Hizmetini yalnızca özel ve kişisel nedenlerle kullanacağınızı ve Hizmeti ticari nedenlerle kullanmadığınızı veya kullanmayı düşünmediğinizi kabul edersiniz. Ayrıca, Hizmet aracılığıyla aldığınız üçüncü taraflar (diğer üyeler dahil) hakkında ticari veya reklam amacıyla hiçbir bilgi kullanmayacağınızı da kabul edersiniz. Bu bilgileri bisenol Hizmetinin dışında kullanmak için diğer üyeler hakkındaki bilgileri otomatik olarak indirmek veya başka bir şekilde erişmek için teknolojik yöntemleri veya işlemleri kullanamazsınız (örneğin bir bilgisayar programı tarafından veya içeriği kopyalayıp yapıştırarak). Ayrıca üye verilerinin (tarayıcılar gibi) dosyalarının otomatik olarak okunması amacıyla bilgisayar programlarının kullanılmasının yasaklandığını da kabul edersiniz.

7.4 Bu Kullanım Şartları ve Koşullarını önemli bir şekilde ihlal ederseniz veya Hizmetimizi kullanımınızla ilgili yasaları başka şekilde ihlal ederseniz, bisenol, İngiliz hukukunun genel kurallarına uygun olarak hasar talep etme hakkına sahip olabilir.

7.5 Hizmet aracılığıyla veya Hizmetle ilgili olarak alınan e-postaları ve diğer mesajları gizlice ele alacak ve gönderenin rızası olmadan bu mesajları üçüncü taraflara ifşa etmeyeceksiniz. Aynı kurallar herhangi bir isim, telefon ve faks numarası, ev adresi, e-posta adresi ve / veya URL veya diğer bisenol üyelerinin diğer kişisel bilgileri için de geçerlidir.

7.6 Artık maçlarla ilgili olarak bizden haber almak istemiyorsanız veya artık diğer üyelerimize önerdiğimiz maçlarda potansiyel bir ortak olarak yer almak istemiyorsanız (örneğin, zaten bir ortak bulduğunuz için), sizi öneriler veritabanımızdan kaldırabilmemiz için hemen bize bildirmeniz gerekir. Veritabanımızın doğru ve güncel kalması önemlidir, böylece üyelerimize faydalı eşlemeler gönderebiliriz (yani üyelerimiz artık potansiyel bir ortak aramayan üyelerden eşleşme almaz). Artık iş ortağı bulmakla ilgilenmediğinizde bize bildirmezseniz, bunun diğer üyelere sağlanan Hizmetimizin kalitesi üzerinde zararlı bir etkisi olacaktır.

7.7 Aldığınız mesajları (ve profilinizde saklamak istediğiniz bilgileri) düzenli ve uygun aralıklarla alacağınızı ve gerekirse bu bilgileri kendi bilgisayarınızda veya başka bir bilgisayarda arşivleyeceğinizi kabul edersiniz. veri depolama sistemi. Bisenol’un, hesabınızda saklanan mesajları, iletinin alındığı tarihten itibaren on iki ay sonra, size bildirimde bulunmadan silebileceğini anlıyorsunuz. Temel bir üyeyseniz, profiliniz yirmi dört ay boyunca hareketsiz kalırsa, mevcut Temel Üyeliğinizle ilgili tüm verilerinizin otomatik olarak silineceğini anlarsınız.

7.8 Bir bisenol hesabına kaydolarak, Hizmeti kötüye kullanmamayı ve davranış şartlarımıza uymamayı kabul edersiniz. Özellikle, Hizmeti kullanmayacaksınız:

• Ahlaksız, müstehcen, pornografik veya radikal politik içerik veya fotoğrafları dağıtmak;

• İftira niteliğinde, saldırgan veya yasa dışı içerik veya bilgileri dağıtmak;

• Diğer üyeleri tehdit etmek veya taciz etmek veya üçüncü şahısların haklarını (kişisel haklar dahil) ihlal etmek;

• Virüs içeren herhangi bir verinin (virüslü yazılım gibi) yüklenmesi; veya söz konusu içerikteki haklara sahip olmadığınız veya gerekli izinleri almadıkça, telif hakkı ile korunan bir yazılım veya başka içerik içeren verileri yüklemek;

• Kullanımınız diğer üyelere verilen tekliflerin kullanılabilirliğini olumsuz yönde etkileyecek şekilde;

• Herhangi bir e-postaya / mesaja müdahale etmek veya bunları engellemeye çalışmak;

• Üyelere iletişim kurmak dışında herhangi bir amaç için herhangi bir e-posta / mesaj göndermek ve özellikle Hizmeti, bisenol tarafından açıkça izin verildiği durumlar dışında diğer üyelere mal veya hizmet tanıtmak veya sunmak için kullanmazsınız;

• Herhangi bir zincir mektup göndermek;

• Ticari amaca hizmet eden herhangi bir mesaj göndermek; ve / veya

• Kişisel açıklamanızda ve ücretsiz iletişim taleplerinde, bu bilgilerin açıkça gerekli olmaması halinde herhangi bir isim, adres, telefon veya faks numarası, e-posta adresi vb.

7.9 Madde 7.8'de yukarıda belirtilen davranış gereksinimlerine uymuyorsanız veya Abonelik Koşullarının herhangi birine önemli bir şekilde uymamanız durumunda, aşağıdaki işlemleri yapabiliriz: uyumsuz faaliyetlerinizi durdurmanızı isteyebiliriz (veya size başka bir şekilde, faaliyetlerinizin davranış şartlarımıza uymadığı konusunda bir uyarı gönderin); Hizmet aracılığıyla gönderdiğiniz tüm içeriği davranış şartlarımızı ihlal ederek silebiliriz; Sorun çözülene kadar (örneğin, faaliyetlerinizi incelerken) Hizmet sunumunu size (kısmen veya tamamen) askıya alabiliriz; veya (Hizmeti ciddi bir şekilde kötüye kullandığınızı bize açıksa), Hizmetin size verilmesini feshedebiliriz. Hizmeti kötüye kullandığınız için aboneliğinizi sonlandırmaya karar verirsek, Premium Üyeliğin vermediğimiz herhangi bir kısmı için bize yapmış olduğunuz ödemeleri size iade edeceğiz. Bununla birlikte, yine de bu geri ödemeden düşebilir veya bu Fıkra uyarınca uyumsuzluğunuz nedeniyle maruz kalacağımız net maliyetler için makul bir miktar ödeyebiliriz. Premium Üyeliğiniz için Apple'a ödeme yaptıysanız, herhangi bir geri ödeme Apple tarafından Madde 2.4'te açıklandığı gibi Apple'ın kendi şartlarına uygun olarak yapılacaktır.


8. İLETİŞİM

8.1 Bisenol bir çevrimiçi hizmettir. Bu nedenle bisenol, üyeleriyle genellikle e-posta gibi çevrimiçi yöntemler (örneğin eşleşmeler, kişilik değerlendirmeleri, abonelik onayları, faturalar) veya bir üyenin giriş profilindeki ekran maskesi aracılığıyla iletişim kuracaktır. Faks veya posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz, ancak yalnızca aboneliğiniz, Premium Üyelik için ödemeniz veya e-posta iletişimimizin güvenliği / şifrelemesi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa. Dijital hizmet olarak Hizmetimiz yalnızca çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Bu nedenle, yalnızca Çevrimiçi hizmetimize kaydolabilir, kullanabilir ve abone olabilirsiniz.

Yetkisiz istekler almadığımızdan (ve hesabınızı kötüye kullanımdan koruduğumuzdan) emin olmak için, bize gönderdiğiniz iletişimlerde aşağıdaki bilgileri sağladığınızdan emin olun, böylece mesajın sizden gönderildiğini doğrulayabiliriz:
(1.) profilinize veya profil kimliğinize kayıtlı e-posta adresiniz; ve
(2.) servis şifrenizi.

Yukarıda belirtildiği gibi, Hizmetimize kaydolduğunuzda profil kimliğiniz ve hizmet şifreniz size atanır. Bunlara çevrimiçi profilinizden “Verilerim ve Ayarlarım”> “Profili Yönet” bölümünden istediğiniz zaman erişebilirsiniz.


9. KULLANIM HAKLARI VE TELİF HAKKI

9.1 Hizmetimizi kullanarak, bisenol’un, çoğaltma, dağıtım ve işleme hakları, tüm telif hakları ve somut olmayan iletim hakkı dahil olmak üzere Hizmetteki ve Hizmetle ilgili tüm hakların tek sahibi olduğunu anlar ve kabul edersiniz. bisenol web sitesinin ve içerdiği içeriğin çoğaltılması. Hizmette yer alan herhangi bir programın, içeriğin, malzemenin, ticari markanın yanı sıra ticari adların kullanılmasına yalnızca bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarında belirtilen amaçlar için izin verilir.

9.2 Bir hesap oluşturarak, bisenol’a Hizmette sunduğunuz her türlü bilgiyi (barındırmak, saklamak, kullanmak, kopyalamak, görüntülemek, çoğaltmak, uyarlamak, düzenlemek, yayınlamak, değiştirmek veya dağıtmak dahil) (herhangi bir bilgi dahil) profilinize dahil edersiniz) size ve diğer üyelere Hizmet sunmak amacıyla.

9.3 Hizmet'e sunduğunuz tüm bilgileri göndermeyi reddetme ya da kaldırma hakkına tamamen (ancak yükümlülüğümüz değil) sahip olduğumuzu anlıyorsunuz; ve bu tür içerikleri değiştirme, yoğunlaştırma veya silme hakkımız olduğunu. Örneğin, bu Genel Kullanım Şartlarını ve Koşullarını ihlal eden veya sakıncalı olabilecek tüm içeriği kaldırabiliriz.

9.4 Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz ve üyelerimizin de aynısını yapmasını bekliyoruz. Hizmetimizde gördüğünüz herhangi bir içeriğin üçüncü tarafların haklarını ihlal edecek şekilde kullanıldığını (veya kullanıldığını) düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini (veya diğer makul iletişim yollarından) kullanarak bizimle iletişime geçin. .


10. GEÇERLİ KANUN

10.1 Bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları, Türkiye Hukukuna tabi olacak ve buna göre yorumlanacaktır.
Avrupa Komisyonu'nun çevrimiçi anlaşmazlık çözme platformuna buradan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, aboneliğiniz veya Hizmetimizin sağlanması hakkında bizimle bir anlaşmazlık açmak istiyorsanız, lütfen öncelikle aşağıdaki 16 ncı maddede belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. Lütfen yukarıda listelenen bilgileri bize sağladığınızdan emin olun. 


11. İPTAL POLİTİKASI, İPTAL HAKKININ DIŞLANMASI

11.1 İptal Hakkı
Premium Üyeliğe abone olmayla ilgili fikrinizi değiştirdiyseniz, size satın alma işleminize ilişkin bir e-posta onayı gönderdiğimiz tarihten itibaren 14 gün içinde aboneliğinizi iptal etmek hakkınız vardır. Premium Üyelik aboneliğiniz otomatik olarak uzatılırsa, bu iptal hakkı da yenilenecektir; ayrıca 14 günlük bir iptal süresi, uzatma sürenizin ilk gününde (ve daha sonraki herhangi bir uzatma süresinin ilk gününde) başlar.
İptal etme hakkınızı kullanmak için, aşağıda ayrıntıları verilen iletişim yöntemlerinden birini kullanarak bize bildirmelisiniz:

posta yoluyla:
ACCAS LTD.ŞTİ. 

info@bisenol.com

Müşteri Hizmetleri
0850 259 00 42 


 

veya e-posta ile:  bisenol@bisenol.com

Ayrıca, aboneliğinizi iptal etme kararınızı bize açık bir yazılı beyan etmelisiniz. Burada bulunan model iptal formunu kullanabilirsiniz, ancak bu zorunlu değildir. Bu formu kullanmamayı tercih ederseniz, lütfen aşağıdaki Madde 11.3 altında listelenen bilgileri sağladığınızdan emin olun.

11.2 İptalin Etkileri Aboneliğinizi 14 günlük iptal süresi içinde iptal ederseniz, iptal edilen Premium Üyelik için sizden aldığımız tüm ödemeleri, gecikmeden ve en geç 14 gün içinde herhangi bir durumda iade edeceğiz aboneliğinizi iptal etme kararınız hakkında bilgilendirildik. Bu geri ödemeyi, aksi açıkça kabul etmedikçe, ilk işlem için kullandığınız ödeme yöntemlerini kullanarak sağlayacağız; ve bu geri ödeme için sizden ödeme alınmayacaktır.

11.3 Bununla birlikte, Premium Üyeliği 14 günlük iptal süresi içinde kullanmaya başladıysanız, Premium Üyeliğin sahip olduğunuz kısmını hesaba katmak için geri ödenen ödemeden makul bir tutarı (değer tazminatı) tutma hakkımız olacağını lütfen unutmayın. 

11.3 Lütfen aşağıdaki iki göstergeyle birlikte net bir tanımlama yaptığınızdan emin olun:

(1.) profilinizde kayıtlı olan e-posta adresi veya profil kimliğiniz; ve
(2.) servis şifrenizi.

11.4 11.1 ila 11.3 arasındaki maddeler, iOS Uygulaması aracılığıyla Apple'dan satın alınan Premium Üyeliğin iptali için geçerli değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Madde 2.4'e bakınız. Apple ayrıca aboneliğinizi iptal etmeniz için ek mekanizmalar sağlayabilir. Apple'dan iOS Uygulaması aracılığıyla satın alınan Premium Üyeliğinizi iptal etmek için lütfen Apple'ın iptal etme talimatlarına bakınız.


12. YASAL HAKLARINIZ

Hizmetin açıklandığı gibi, amaca uygun ve tatmin edici kalitede olma hakkına sahipsiniz. Premium Üyelik satın alırsanız ve size sağladığımız içerik hatalıysa, onarım veya değiştirme hakkınız vardır; veya arıza giderilemezse veya makul bir sürede ve önemli bir rahatsızlık olmadan giderilemezse, paranızın bir kısmını veya tamamını geri alabilirsiniz. Arızanın cihazınıza zarar verdiğini ve makul bakım ve beceri kullanmadığımızı gösterebiliyorsanız, onarım veya tazminat alma hakkınız olabilir.


13. ÇEŞİTLİ

13.1 bisenol, size Hizmet vermemize yardımcı olmak için grubumuza ait varlıklar da dahil olmak üzere üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları ve aracıları kullanabilir.

13.2 Abonelik Koşullarının herhangi bir hükmünün geçersiz olması veya geçersiz hale gelmesi ya da eksik olması halinde, Abonelik Koşullarının kalan içeriğinin geçerliliği bundan etkilenmeyecektir.

13.3 Abonelik Koşullarının dili Türkçe’dir.

13.4 Genel Kullanım Şartları'nı istediğiniz zaman ve ücretsiz olarak PDF dosyası olarak indirebilirsiniz.

13.5 Abonelik Koşullarınızın bir kopyasını bisenol ile otomatik olarak saklamayacağız. Bu nedenle, bilgisayarınıza bir kopyasını kaydetmeli ya da Abonelik Koşullarınızın bir kopyasını, tamamlandığı sırada saklamalısınız. Bu Genel Kullanım Şartları'na web sitemizden ve uygulamamızdan erişilebilir; Premium Üyeliğe kaydolduğunuzda onay e-postanızda geçerli olan Genel Kullanım Şartları ve Koşullarının bir kopyasını e-postayla size sağlayacağız.

13.6 Yazılı olarak kabul etmedikçe, Abonelik Koşulları kapsamındaki haklarınızı veya yükümlülüklerinizi üçüncü taraflara devredemez veya alt sözleşme yapamazsınız.
Abonelik Koşulları kapsamındaki haklarımızı veya yükümlülüklerimizi kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir üçüncü tarafa devredebilir, aktarabilir veya alt sözleşme yapabiliriz. Bununla birlikte, sizinle sözleşmenin bir kısmını gerçekleştirmek için üçüncü bir tarafla anlaştığımız takdirde, sözleşmemizin tam performansı ve üçüncü tarafın performansı için size karşı sorumluyuz.

13.7 Lütfen bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarını zaman zaman değiştirme ve güncelleme hakkımızı saklı tuttuğumuzu unutmayın. Ancak, sizin için geçerli olacak Abonelik Koşulları şunlardır: (i) siparişinizi onayladığımız tarihte verilen Abonelik Koşulları (Premium üyeler için); (ii) kayıt tarihinde yürürlükte olan Kullanım Koşulları (Temel üyeler için); veya (iii) tekrar Temel üye olduğunuz tarihte (Premium Üyeliğinizin sonunda) yürürlükte olan Kullanım Koşulları.


14. UYGULAMAMIZI APPLE APP STORE'DAN İNDİRDİYSENİZ GEÇERLİ OLAN EK KOŞULLAR

14.1 Bu bölüm, uygulamamızı Apple App Store'dan indirdiyseniz sizin için geçerli olan ek terimler içerir.

14.2 bisenol ve Apple arasındaki ilişkiye ilişkin olarak, uygulamamızın sorumluluğu aşağıdaki şekilde tahsis edilir:

• Bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları sizinle bisenol arasındadır. Bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları sizinle Apple arasında değildir.

• Apple değil bisenol, yalnızca uygulamamızdan ve içeriğinden sorumludur. Size karşı olan sorumluluk ve yükümlülüklerimiz bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarının diğer bölümlerinde açıklanmıştır.

• Apple'ın uygulamamız için herhangi bir bakım veya destek hizmeti sağlama yükümlülüğü yoktur.

• Apple değil bisenol, uygulamamızla ilgili tüm ürün garantilerinden sorumludur.

• Uygulamamız geçerli herhangi bir garantiye uymuyorsa, Apple'ı bilgilendirebilirsiniz ve - Premium Üyeliğiniz için bir satın alma fiyatı ödediyseniz - Apple size bu satın alma fiyatını iade edecektir. Apple'ın uygulamamızla ilgili başka bir garanti yükümlülüğü yoktur. Uygulamamızla ilgili sahip olabileceğiniz diğer tüm iddialar yalnızca sorumluluğumuzdur (Apple değil) ve yürürlükteki yasalara ve bu Genel Kullanım Şartları'na göre belirlenecektir.

• Apple değil bisenol, sizin veya bir üçüncü tarafın uygulamamızla veya uygulamamızı kullanımınız veya sahipliğinizle ilgili herhangi bir talebini ele almaktan sorumludur. Bu aşağıdakileri içerir: (i) ürün yükümlülüğü iddiaları; (ii) uygulamamızın geçerli herhangi bir yasal veya düzenleyici gereksinime uymadığı iddiası; ve (iii) tüketicinin korunması, gizlilik veya benzeri yasalar uyarınca doğan hak talepleri.

• Üçüncü bir taraf, uygulamamızın veya uygulamamızı kullanımınızın veya sahipliğinizin, üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiğini iddia ederse, Apple'ın değil, bu türlerin araştırılmasından, savunulmasından, çözülmesinden ve / veya ibraz edilmesinden tek başına sorumlu olacağız. İddia.


14.3 Uygulamamızı kullanırken geçerli herhangi bir üçüncü taraf şartına uymalısınız (örneğin, uygulamamızı kullanırken kablosuz veri hizmeti şartlarınızı ihlal etmemelisiniz).

14.4 Kullanılabilir Teşkilatının görevdeki Apple'ın App Store Açısından Kullanımı Kurallarına uygun bizim app kullanmalıdır. 

14.5 Uygulamamızı yalnızca Apple markalı bir cihazda kullanacaksınız.

14.6 Apple ve Apple'ın yan kuruluşları, bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarının üçüncü taraf lehtarlarıdır. Apple ve iştirakleri 1999 tarihli Sözleşmeler (Üçüncü Tarafların Hakları) Yasası uyarınca bu Genel Kullanım Şartları'nı uygulayabilir. Apple, herhangi bir Apple iştiraki veya taraf olmayan herhangi bir kişiden onay alınması gerekmez. bu Genel Kullanım Şart ve Koşullarını iptal etmek, değiştirmek, askıya almak, yürürlüğe koymak veya feshetmek veya bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları uyarınca herhangi bir hak veya yükümlülük atamak veya devretmek veya herhangi bir feragat vermek için bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları .


15. UYGULAMAMIZI GOOGLEPLAY'DEN İNDİRDİYSENİZ GEÇERLİ OLAN EK ŞARTLAR

15.1 Bu bölüm, uygulamamızı GooglePlay'den indirdiyseniz sizin için geçerli olan ek terimler içerir.

15.2 bisenol ve Google arasındaki ilişkiye ilişkin olarak, uygulamamızın sorumluluğu aşağıdaki şekilde tahsis edilir:

• Bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları sizinle bisenol arasındadır. Bu Genel Kullanım Şartları ve Koşulları sizinle Google arasında değildir.

• Google değil bisenol, yalnızca uygulamamızdan, içeriğinden ve Hizmetimizden sorumludur. Size karşı olan sorumluluk ve yükümlülüklerimiz bu Genel Kullanım Şartları ve Koşullarının diğer bölümlerinde açıklanmıştır. Google'ın, uygulamamız veya bu Genel Kullanım Şartları ile ilgili olarak size karşı hiçbir yükümlülüğü veya yükümlülüğü yoktur.

• Uygulamamızı kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız veya uygulamamızla ilgili herhangi bir hata veya performans sorunu hakkında bize bilgi vermek isterseniz Google ile değil, bizimle iletişime geçmelisiniz.

15.3 Uygulamamızı GooglePlay'den indirdiyseniz, uygulamamızı buradan bulunan mevcut Android Market Hizmet Şartları uyarınca da kullanmanız gerekir 


16. BİZE ULAŞIN

ACCAS LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu tarafından temsil edilmektedir ve bisenol Hizmetinin içeriğinden sorumludur. Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz:
posta ile:
Müşteri Hizmetleri : 0850 259 00 22 e-mail : info@bisenol.com