Bisenol

SSS

Bisenol.com Doğruluğu onaylanmış üyeleri içerisinde barındıran, sizler gibi anket sorulamıza dürüstçe yanıtlar veren, kendini ve nasıl bir ilişki aradığına bilen üyelerimizi birbiri ile eşleştiren bir tanışma programıdır. İster mobil uygulamamız isterseniz web sitemiz ile hemen üye olup tam sana göre birini bulmanız şimdi çok kolay!

Bisenol.com saygın kullanıcıların olduğu bir platformdur. İster selfienizi isterseniz boydan resminizi isterseniz de hobilerinizi fotoğraflayıp yükleyebilirsiniz! Fotoğraf tüyoları ile ilgili yazımızı okuyup kendini daha iyi ifade edebilmeniz için link; Fotoğraf İpuçları

Bisenol.com eşleştiğiniz üyelerle mesajlaşabilmeniz için size ücretsiz mesaj hakları verir. Bu haklarınız bittiğinde sanal pos cihazlarımız ile kredi kartı, Havale / EFT yolu ile sınırsız meaj, Premium ikonu, sınırsız eşleşme ve bisenol pro hesabına sahip olabilirsiniz. Üyelik ücretleri hakkında bilgi almak için; Üyelik

Bisenol.com tüm üyelerinden doğru bilgiler ister, anket sorularına vereceğiniz cevaplar ile sizi, karakteristik özelliklerinizi, nasıl bir ilişki yaşamak istediğinizi, hayatı yaşam biçiminizi gibi birçok konu hakkında algoritmamız sizleri analiz eder. Vereceğiniz her bilgi sizi ve hayata bakışınızı daha iyi anlamamızı sağlar. Bu doğrultuda siz, sizin gibi, hayalinizdeki insanlarla eşleşirsiniz.

Bisenol.com hesabınızı silmek çok kolay! Hesap bilgilerinizde olan bir yanlışlıktan dolayı hesabınızı silmek istiyorsanız profil ayarlarınızdan bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Hesabınızı geçici ya da kalıcı olarak kapatmak, silmek istiyorsanız destek@bisenol.com‘a ‘’Hesabımı Kapatmak İstiyorum’’ başlıklı destek talebi oluşturarak hesabınızı kapatabilirsiniz.

0850 259 0022 - destek@bisenol.com